O nas

Medisoft logo

O firmie MEDISOFT ®

Firma MEDISOFT ® istnieje nieprzerwanie od 1993 roku. Od samego początku zajmujemy się sprzętem i oprogramowaniem medycznym.

Od 2004 roku jesteśmy jedynym autoryzowanym dystrybutorem firmy Grass Technologies w Polsce, oferujemy pełną gamę wyrobów medycznych marki Grass. Obecnie po zakończeniu przez właściciela marki – Natus Neurology produkcji aparatów Grass cały czas oferujemy serwis aparatów EEG i polisomnografów Grass a także części i akcesoria.

W chwili obecnej proponujemy Państwu aparaty dwóch wiodących, światowych producentów – firm Compumedics i EMS Biomedical.
Jesteśmy wiodącym dostawcą aparatów EEG w Polsce. Oferujemy aparaty o najwyższej jakości i najlepszym współczynniku jakość/cena.
Zapewniamy wysoki stopień profesjonalizmu. Mamy zarówno doświadczenie naukowo-badawcze w pracy z EEG jak i praktykę wyniesioną z pracy w pracowni elektroencefalograficznej i wideo-EEG. Poznając dokładnie Państwa potrzeby i oczekiwania zawsze dobierzemy najlepiej dopasowany dla Państwa aparat.

W ofercie posiadamy również aparaturę naukowo-badawczą, która umożliwia wykonywanie zapisów EEG łącznie z fMRI. Co istotne produkowane przez Compumedics-Neuroscan wzmacniacze EEG SynAmps RT łącznie z oprogramowaniem Curry mają wszystkie niezbędne certyfikaty medyczne i mogą być używane również do rutynowej diagnostyki na oddziałach szpitalnych.

Dla klinik neurochirurgii stosujących systemy rejestracji śródoperacyjnej możemy również dostarczyć odpowiednie elektrody. Jesteśmy na terenie Polski dystrybutorem firmy Dixi Medical – producenta elektrod głębokich do SEEG i płytek/pasków do kortykografii ECoG.

MEDISOFT ® jest także czołowym dostawcą aparatury do badania bezdechu w czasie snu – polisomnografów i aparatów do badań przesiewowych. Posiadamy w ofercie pełną gamę produktów firmy Embla, Compumedics oraz rewolucyjny aparat do badań przesiewowych bezdechu podczas snu – Watch-PAT300 firmy Itamar Medical.
Nasza pełna oferta przedstawiona jest w części Produkty.
Zapewniamy również akcesoria i pełną obsługę naszego sprzętu – zarówno w czasie gwarancji jak i po jej zakończeniu.
Oferujemy również współpracę na etapie projektowania pracowni, w celu optymalnego wykorzystania pomieszczeń, sprzętu, personelu i środków finansowych.

PAGE TOP