Strona główna
O nas
Aktualności
• Produkty
  EEG:
  Elektroencefalografia
  PSG:
  Polisomnografia
  i bezdech senny
  Chrapanie i bezdech:
   leczenie
  Akcesoria do EEG
  i PSG
  Aparatura naukowo-
  badawcza
  Neurologia:
  Magnetostymulacja
  TMS
  EKG:
  Elektrokardiografia
  Bezpieczeństwo
  urządzeń medycznych
  Norma EN 62353
Wystawy
Konferencje
Praca
Kontakt

 Poniżej zamieszczamy łącza do naszych wyspecjalizowanych stron poświęconych wiedzy
i produktom z dziedziny polisomnografii i bezdechu podczas snu (OSA, OBS, OBPS).
Dziękujemy za zainteresowanie!

Polisomnografia.com - wiedza z zakresu badań PSG

Itamar MedicalWatch-PAT200U

Najlepszy stosunek nakładu pracy i kosztów do otrzymanych wyników czyli
Rewelacyjny aparat do przesiewowych badań bezdechu podczas snu Watch-PAT200U
firmy Itamar Medical.
Jedyny taki aparat - badanie domowe z czasem snu i rzeczywistymi, obliczanymi dla snu wskaźnikami AHI, RDI, ODI.

Ulotka o aparacie Watch-PAT200

 

Grass Technologies

Polisomnografy firmy Grass Technologies to najwyższa jakość sprzętu klinicznego dostępna obecnie na naszym rynku. Stabilny, najstarszy na rynku producent, doskonała jakość oraz współczynnik jakość/cena to podstawowe cechy oferty firmy Grass. Marka Grass Technologies należy obecnie do Natus Medical Incorporated wiodącego producenta urządzeń medycznych stosowanych między innymi w neurologii i badaniach snu.
Nasza oferta polisomnografów produkcji Grass Techologies - USA  (w języku angielskim)

Comet-PLUS PSG
Comet PSG
 Polisomnograf Comet-PLUS PSG to wiodący system do polisomnografii możliwy do zastoswania zarówno w ośrodkach zajmujących się ogólną medycyna snu jak i wyspecjalizowanych ośrodkach pulmonologicznych, laryngologicznych, neurologicznych czy psychiatrycznych.
Comet PLUS PSG może pracować z komputerem stacjonarnym i notebookiem, ze światem zewnetrznym łączy się protokołem TCP/IP w sieci Ethernet. Monitoruje do 57 kanałów, jego oprogramowanie umożliwia automatyczną analizę zapisów i automatyczne tworzenie dowolnych raportów z badań.
Aparat może także rejestrować synchroniczne zapisy wideo do 25 klatek na sekundę.
Aparat Comet PLUS PSG jest zgodny z wytycznymi Amerykańskiej Akademii Medycyny Snu.


Embla

Embla to światowy lider w produkcji systemów do diagnostyki snu. Embla produkuje systemy przeznaczone do diagnostyki na terenie pracowni PSG oraz do diagostyki przenośnej, np. w domu pacjenta. Marka Embla należy obecnie do Natus Medical Incorporated.

Embla N7000/S4500
Embla S4500
 Polisomnografy Embla N7000 i Embla S4500 przeznaczone są do badań na terenie pracowni diagnostyki snu. W zależności od wersji rejestrują do 60 kanałów danych, mogą pracować w trybie bezprzewodowym. Rejestrują synchroniczne zapisy wideo, posiadają funkcję automatycznej analizy danych i generacji raportów w systemie oprogramowania RemLogic. Opracowana przez Embla i stosowana w polisomnografach N7000 i S4500 technologia XactTrace wykorzystująca pletyzmografię indukcyjną pozwala na otrzymanie oszacowania przepływu powietrza przez nos/usta pacjenta w postaci sygnału xflow.
Embla N7000 i S4500 są oczywiście zgodne z wymaganiami AASM.

Embletta MPR PG
Embletta MPR
 Embletta MPR PG jest modularnym aparatem potrafiącym dostosowac się do każdych potrzeb. W najprostszej wersji jest aparatem do badań przesiewowych poziomu trzeciego lub czwartego zgodnie z AASM. W wersjach bardziej rozbudowanych, z modułami Proxy ST lub ST+ staje się zaawansowanym poligrafem lub pełnym polisomnografem. Może rejestrować badania zarówno podłączona online do komputera jak i w trybie holterowskim w wewnętrznej pamięci. Podłączona do komputera, w celu zapewnienia większego komfortu pacjenta korzysta z bezprzewodowej łączności w standardzie Bluetooth. Może również komunikować się bezposrednio z aparatami CPAP firmy Resmed. Wykorzystuje to samo oprogramowanie RemLogic co polisomnografy Embla N7000 i S4500. Embletta MPR korzysta także z technologii XactTrace oraz podłączona do komputera umożliwia rejestrację synchronicznego zapisu wideo.


Embletta MPR ST+
© MEDISOFT | Ostatnia modyfikacja 19.05.2015